Optimalizácia pre porovnávače

Prečo optimalizácia pre porovnávače cien?

Porovnávače cien dokážu e-shopom výrazne pomôcť zvýšiť ich výnosy. Často sú najvýnosnejšími zdrojmi pre e-shopy. Optimalizáciou vieme aj vám dopomôcť k lepším výsledkom z porovnávačov cien. Náš certifikovaný Heureka špecialista vám pomôže využiť všetky najlepšie tipy a triky, aby ste rástli a zvyšovali svoje výnosy.

Čo sú to porovnávače cien?

Porovnávače cien porovnávajú ceny konkrétneho produktu naprieč internetovými obchodmi. Pre návštevníkov majú vysokú pridanú hodnotu nakoľko si môžu vybrať podľa ich preferencií. To nemusí byť vždy najnižšia cena. Porovnávače cien často pomáhajú rozhodovať sa pri kúpe aj vďaka nezávislým recenziám, či iným benefitom jednotlivých e-shopov.

Najväčším porovnávačom cien na Slovensku je Heureka, pre ktorú sa optimalizovať naozaj oplatí. Medzi ďalšie patrí Najnakup či Pricemania. Do popredia sa však ženú aj módne porovnávače ako Glami a Shopalike.

Ako postupujeme

Máme certifikovaného Heureka špecialistu, ktorý pozná všetky zákutia Heureky a ďalších porovnávačov. Vďaka tomu vieme poskytnúť tie najlepšie služby. Ako prvý krok poriadne zanalyzujeme súčasný stav a odhalíme všetky možnosti, ktoré je potrebné postupne zapracovať, aby bol dosiahnutý požadovaný výkon.

Ideálne až následne sa pustíme do kontinuálnych prác, ktoré sú založené práve na audite.

Audit porovnávačov cien
Kontinuálne práce

Kontakt